Bolo to pred dvoma rokmi, takze ber to s rezervou:
27, 28, 29, 30, 35, 38, 41, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 66, 77, 79. Vtedy mi to vyslo na 38 vozov + 30% rezervu.
43 mimo vikendu a prazdnin taktiez.
Ak sedle staci a spicke nie, je lepsie mat spicke lepsi interval aby stacil aj 9,5m, ako v sedle vozit vzduch ci horsi interval...
radsej zrusit 29 resp spojit 29+28 do jednej linky s tym ze kazdy 2 spoj by zachadzal ku devinu (hrad) a interval by mal 15-12 minut by bolo idealne (mozno)
Všetko nie je iba čierne a biele, ale medzi špičkou a sedlom rozdiel je - a dosť výrazný. Ak v sedle stačí 9,5 metrový bus, tak v špičke to môže a aj býva úplne iné.
Ja som cca pred dvoma rokmi sondoval na ktore linky by sa hodili 9,5 metrove vozy, kde proste stacia (medzi ludmi tu, ktory tymi linkami aspon obcas jazdia) a spolu s pripocitanou rezervou mi to vyslo ze DPB by mal mat 49 tychto vozov a to vtedy nejazdila 28 v sucasnej podobe.
Myslíš tie presnejšie 11metrové Karosy? Keď si odrátam zadnú časť pri motore, kde je nevyužitý priestor pol metra a malú kabínku vodiča v SORe, tak ten rozdiel nie je až taký strašný iba 1 meter ? Samozrejme za predpokladu, že ich nasadia na linky kde doteraz neboli využíté Karosy a nie na linky, kde sú preplnené.
tych par SORov pride predsa este tento rok... ja som tiez skepticky, ale ved mali by sme mu dat sancu... mozno buduci rok pride novych vozov aj 30, mozno dokonca 35 ?
Sa mi paci ta veta: ...obnova vozového parku je preto viac ako nevyhnutná. Zásadná obnova vozidiel bratislavskej MHD by sa podľa Zahradníka mala začať na budúci rok.
To ako mysli, ze zasadna zmena bude tych par SORov ci co ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Ámos
27, 28, 29, 30, 35, 38, 41, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 66, 77, 79. Vtedy mi to vyslo na 38 vozov + 30% rezervu.
43 mimo vikendu a prazdnin taktiez.
Ak sedle staci a spicke nie, je lepsie mat spicke lepsi interval aby stacil aj 9,5m, ako v sedle vozit vzduch ci horsi interval...