som si spomenul: pred pár rokmi skúšali (tuším na šatan šofér) zmestiť 3 dupláky (teda 6 vozov). cestujúca verejnosť to neprijala s nadšením (diplomaticky povedané). no snáď by si časom zvykla, neviem... dobrú noc už naozaj, zajtra idem na kolotoč ?
Myslim ze 4-ku povazuju za vhodnejsiu ako 9-ku.. a 12-ku neziadaju lebo tam uz chodi
2xT3SUCS
pýtal som sa kvôli tvojmu návrhu spájať 3 elek3čky (ak som správne pochopil). nerobilo by to dobrotu, nezmestili by sa totiž na zastávky. a tiež si nie som istý, či je to legálne možné...