Reply on: marian555 #86269:
mozno fical na autosalon do NR, kde mal povodne byt BN 9,5, ale vcera tam mali BN 12.
Inak Chudinova sa rat v tvba vyjadrila tak, ze majetok mesta je majetkom vsetkych bratislavcanov.Mnoho ludi tak aj chape a jazdi zdarma v nocakoch
Ja by som zaviedol v nocakoch nastup prvymz dverami a vypravoval, len specialne upravene vozidla, zmenil poriadok, tak, ze by mohol sbskar resp. dpb odmietnut vstup podgurazenej cloveka. Cenu by som zdvihol len na 5sk pausalne aby sa to rentovalo a nie o 40sk. Je to dalsi klinec do truhly DPB:(
AAA
Však v USA nám normálne tento zábavný park závidia. Ževraj k nám už prišlo aj vedenie Dysneylandu, aby sa inšiprovalo pri stavbe nového domu hrôzy. ? ? ?
Tento príspevok nebrať vážne