To zhoršenie intervalu na 203 a 207 je fakt "super" nápad. Keby dali sedlo na 15 minút beriem, ale poobednú špičku? Už vidím tie tlačenky v poobednej špičke na Hodžku fakt "inteligentné". Hlavne, že na Kramáre behajú poobde poloprázdne klobásy... ?
Ale vlastne "nejak bolo, nejak bude," myslí si DPB a ja presadnem asi defintívne na 212 a smradobusy.
Ale vlastne "nejak bolo, nejak bude," myslí si DPB a ja presadnem asi defintívne na 212 a smradobusy.
Okrem toho, v prazskych T3 som si ziadny smrad od lakovania nevsimol
hoppusmark
Na T3 mi vadí hlavne tá smradľavá farba, ktorou je natretý skoro celý interiér.. Teda je to taká menšia inhalácia riedidla ?
V E6 nič také necítiť, ani v iných viedenských električkách..
T3 sú podľa mňa dosť hlučné... Viedenské električky sú naproti tomu totálne tiché..
E1 trochu "skáču" alebo ako to nazvať, teda nemajú plynulý chod. Ak je to tak aj pri E6, tak potom to moc dobré nie je...
Ale jasné, že najlepšie by bolo, ak by sa konečne kupovali nízkopodlažné električky, potom by som nič takéto neriešil..