Reply on: hoppusmark #84679:
takze navrhujes menit 25 rocne vozy 22 rocnymi? a to je naco dobre? ja viem, ze BA nema na nove elektricky ale naco kupovat viedenske elektricky, ktore by mali velke problemy so zaradenym do beznej premavky v Bratislave...
este ma tu vysadu ze historicke pomenovanie zhluku chatiek zasahuje aj do katastrov inych obci ako DNV...
hoppusmark
Ak by sme teraz chceli vymeniť všetky električky za nové, potrebovali by sme niekoľko miliárd korún..
Ak nedokáže mesto obnovovať ani len autobusy, ako dokáže obnoviť električky???
Ináč tieto viedenské električky (ehm..vozne metra) sú síce staršie ako naše T3, ale boli vyrobené oveľa kvalitnejšie, neporovnateľne oproti T3.. Takže zohľadniť len vek je trocha blbosť..
O údržbe ani nehovorím..
?