Reply on: S499.1023 #84220:
Aká je konštrukčná rýchlosť výhybiek Elektroline? Sú nejak rozdielne rozdelené, že zum Beispiel tá s uhlom odbočenia 5° má 30 km.h-1, tá s uhlom odbočenia 7,5° má zas 25 km.h-1?
Za odpoveď ďakujem. ?
810zssk
Re #84205 Ike: Ja by som bol tiez za ne. Aj ked si ich neviem predstavit bordove.. nie je niekde nakres? Skusil by som spravit ako by mohol vyzerat nater
Re #84228 ivanbuto: Myslim ze na elektrickach sa dopyt osvedcil a vsetci si zvykli tak nevidim dovod nepouzivat ho na trolejbusoch (a autobusoch)... aspon potom ked uz vsetky troliky budu mat dopyt.
K teme vyhybiek: Pri odbocke na / z ex-obratiska Jelacicova sa chodi strasne pomaly, je to tym ze je to tak stara vyhybka? Neplanuju to vymenit? A je obratisko Jelacicova este vobec zjazdne (keby tam vbehol trolik moze ist?)?