Reply on: Peon #84185:
Ten 18 metovz voz je vlastne takmer 19 metrovy a dveri ma 4,5... A PRECO TI TO VLASTNE VADI? Lebo sa to tak nikdy nerobilo?A vobec, bratislavsky cestujuci bude rad za kazdy novy voz co dojde a ked este ktomu bude aj rychlejsia vymena cestujucich na zastavkach co viac si mozme zelat... Vsak ano!
Za odpoveď ďakujem. ?
ivanbuto
No, pochopil som s Cint. Ružinovom, ale nechápem, prečo tam tá 30 je, keď to zbytočne spomaľuje dopravu, a výhybka v pohode znesie vyššie rýchlosti.