ked v najnovsom update vidim 6207 v katalogu ma napisane citujem "Trolejbus dostal pôvodný náter, po jeho vyradení z prevádzky sa z neho stane historické vozidlo" tak naco ten voz potom dostal BUSE transparenty. neda mi zareagovat, to akoze bude historicka 14Tr s BUSE transparentami? naco? DPB ma prebytok BUSE ze ich dava do adeptov na historicaky a do skolskych vozov ?
810zssk
Re #83884 philips: Leby DPB zrusil 93, 94 a 95 tak by si mal podobny efekt.
Re #83901 Dunco: V tomto stave, nikto nevyužíva 212 na cestu z Patrónky na Kramáre. - to si myslis ty.