Reply on: Technopol #82897:
Ale 99 je na to kľukatenie určená. Tá je na to, aby Ťa doviezla k nosnej linke, prípadne ak sa vezieš 3 zastávky do obchodu, na miestný úrad apod. Kdežto keď sa kľukatia linky, čo idú dajme tomu do centra, tak tým trpia ľudia, ktorí sa nejdú odviezť len v rámci Petržalky, ale aj ďalej.
a to ze zvysok je z petrzky nic neznamena... ja mam tiez 11 spoluziakov z petrzky a jediny som z DNV... je to ale dovod aby mali spoluziaci lepsie spojenie ako ja? preco?... a u nas je 50% intrakovcov a ked vidim v akych podmienkach ziju, tak im to priame spojenie doprajem...
Emo
1. "Ale ak mi klesla hodinová kapacita a množstvo miest kam sa dostanem bez prestupu a niekto mi bude tvrdiť že sa mi tu zlepšila doprava, lebo mam dobrý interval tak sa nediv že budem oponovať.
2."Mne prestup a všetko naokolo nevadí"
Ďalej: prestup sa nepovažuje za zhoršenie za predpokladu, že s jeho pomocou sa dostaneš na želané miesto rovnako rýchlo alebo rýchlejšie ako priamo. Čo je podľa mňa prípad Petržalky.