Reply on: risko1 #81990:
Nie mal som na mysli L87. Tá predsa obsluhuje internát EU s názvom Prístav - ten, co ma streche reklamy. A potom obsluhuje druhý internát teda sústavu internátov vo Vlcom Hrdle. Kde sú okrem stredoškolských internátov, kde býva dosť študentov EU a ubytovní pre robotníkov aj vysokoškolské internáty. ? No a zbytok trasy uz suhlasim je iba slovnaft a ta horsia cast trasy. Takže ako hovorím treba doriešiť ako sa študenti dostanú z EU v case, ked nepremáva L96 na svoj intrák v Prístave, ktorý je mimochodom dost velký. A neverím tomu, že L96 bude jazdiť celodenne v èase nedostatku vodicov a vozidiel.
Santer
IKE : tak stava sa aj take pripady, obcas vodic doslova vyhodi nejakeho opiteho, alebo bezdomovca, jednoducho ho nepusti, uz sa mi stalo, ze taka partia isla 14-15r mali ozaj krasny slovnik, tak vodic ze ako to vypravas v mojom buse, chalan bol aj nanho drzy, tak vodic sa nedal a ich vyhodil surovo hehe...takto keby gungovalo MHD , hned by neboli take problemy.
BTW : dnes 9.15 odtahovana 6612 na L 202 smer mesto