Reply on: Technopol #82879:
1. Este raz. Ked si niekde rychlejsie s tym ze musis zdvihnut svoju rit tak to je ZLEPSENIE. Ano, Ovsiste je zhorsene, vzhladom na ten luxus co tam pred tym mali.
2. Uzavrime to tak ze linkovanie je dobre, vysledok zly. Pretoze keby navaznosti fungovali tak ide o uplne jednoznacne zlepsenie.
Sommelier
1. Nemám poňatie, aká je situácia u Teba na dedine s 84 či 88 a neviem o čom Ti chcem povedať. 82822 mi pripadá absolútne mimo misu.
2. Tak ako ja nemám poňatie o situácii na 83.4.8. nemáš Ty šajnu o situácii a funcii 70 či 87. Ale vážne ani náhodou.
Ak si si neráčil za tie roky všimnúť, tak pre každý kút Bratislavy je zabezpečené optimálne spojenie
1. hlst
2. 3. - ASMN a Trnavské mýto
A to by si trochu tou 70/87 domrcasil, ňéé ?
Končím.