Papyr - nemas nejaku foto toho krizovania zeleznicneho a trolejbusoveho vedenia?
Duplaky z Juraku stoja v Krasnanoch, ak som dobre videl na 1 a 2 kolaji. Teda ak neratam kolaj "historicku". A su tam aj supravy bez reklam. Inak nepremavaju iba solo 6tky, ale aj duplaky.
optimisticky by si sa mal pytat - zhorela do tla?

V zivote som v AA (Prahe) nebol ale takyto system by som apon raz v zivote rad videl
hehe... Vies co pozriem sa do mapy a poviem ti ci by sa to tam hodilo
"Muhehe" (citat Martyk
)

).


Turbo
Pozrel som sa iba letmo do knihy a nenasiel som tam presny rozdiel medzi zvislymi kolajnicami a kolajnicami so sklonom (nemal som vela casu). Takze neviem ti to povedat, ani ja neviem vsetko.