Reply on: ivanbuto #81766:
Tak na to rozdavanie mineralok,resp.vozenie vody na konecnu,ako to uz stihol ktosi aj navrhnut vedeniu podniku lebo nam to spominal sef tot nedavno ked som mal delenu,sme sa vsetci zhodli co sme tam boli vodici,ze je to vylozena kravina a stacia tie "pitne" kastrace
Ike
ale mas pravdu... mam pocit ze kazdy sa chce na BA len nabalit bez ohladu na to ako potom bude vyzerat... to je smutne... ja mam BA velmi rad moje rodne mesto... ale ked si tak uvedomujem pomaly... zachvilu bude najvyssi cajst zduchnut niekde za humna...