V meste 40km/h uzavrety panel 30km/h Dubravka 20km/h a co taka Racianska diagonala,kde je po celej trati otvoreny kolajovy zvrsok bez panelov a asfaltu az po Detviansku,tam je aka friskost,tiez 40km/h a v Ruzinove je tiez 30km/h od Slovanetu po konecnu???? Tak to uz naozaj aj male dieta tusim pride rychlejsie na detskom velocipede aj s Mikym ako bezcom
Mike
Re #81564 hoppusmark: Jedna z možností je že k dátumu spustenia BID, teda 1.3.2008? ?
Re #81569 Martin Fundárek: Ani to nástupište 49 sa mi nepozdáva, ono by bolo asi tam ako dnes, ale koncepcia obchádzkových trás asi nepočíta, že by tam mala byť nejaká zastávka...
a ináč o prestup je postarané, lebo presunutá zastávka Patrónka (MHD+SAD) na smer Lamač, Dúbravka, etc. bude v prvej etape na Lamačskej tesne za križovatkou s Cestou na Červ. most, takže odtiaľ je to k Voj. Nemoc skutočne kúsok. ?