D3k0: Inak, ako sa tak pozerám na tú mapku, napadlo ma, či by nestálo za úvahu vymeniť v úseku Hl.st. - Botanická záhrada trasy N29 a N33 - N29 je v tom úseku pomerne jedno kade pôjde, a N33 by sa vďaka tomu mohla prečíslovať na N32 (keďže by do bodky kopírovala dennú 32) a nasadiť na ňu Citelisy... Alebo by to N29 po trase 502 za hodinu nevyjazdila? Zdá sa mi, že cez Kramáre to nie je o nič rýchlejšie...
?
OD 1.7.2007 DOČASNE UZAVRETÁ PREDAJŇA NA HODŽOVOM NÁMESTÍ
Martin Fundárek
K poslednému odstavcu: Samozrejme, že súčasný model je lepší než predchádzajúci (hoci taká linka N74 vyzerá pekne divoko). Len by som trochu pozmenil prezentovanie intervalu - tak, ako je na týchto stránkach, t.j. "Základný interval liniek nočnej dopravy je 60 minút, ktorý sa pri vybraných linkách v určitých časoch skráti na 30 minút.". V ostatných informáciách (napr. www.dpb.sk) sa však píše, že
"Základný interval liniek nočnej dopravy je 60 minút, ktorý sa v určitých časoch skráti na 30 minút. Odchody z Hlavnej stanice budú zabezpečené o 23:30, 00:00, 00:30, 01:30, 02:30 a 03:30 h."
O tom, že o polnoci pôjdu len niektoré linky, tu niet ani slova.
A aj keby to bolo odkomunikované ako na iMHD, stále zostávajú vynechané odchody na linkách N44 a N47 a ľutujem ľudí z Východného, ktorí budú mať raz prípoj na Zlatých pieskoch a inokedy v Rači.
A ešte otázka - prečo polnočná N21 pôjde iba po VW?