Reply on: hoppusmark #80298:
A prečo by som mal zo svojich daní prispievať na veci, ktoré v živote nevyužijem? Keď sa budeme riadiť touto logikou, tak skončíme prinajmenšom bez PCL, pretože ja vo svojej električenke predsa doplácam na niekoho, kto cestuje viac ako ja, a to je predsa neprípustné, však? Nevýslovne zvrátené zmýšľanie.
OD 1.7.2007 DOČASNE UZAVRETÁ PREDAJŇA NA HODŽOVOM NÁMESTÍ
Martin Fundárek
Koženkové sedadlá majú oproti čalúneným nevýhodu v tom, že v lete sa na ne človek v kraťasoch a tričku lepí. (Preto mám pri počítači kreslo čalúnené.) Čalúnené majú zasa veľkú nevýhodu v tom, že lepšie absorbujú pachy a tekutiny, takže ak má človek smolu a sadne si na miesto, kde pretým sedel ukážkový exemplár druhu nullodomus foetidus (pozri sci-fi z 1.4.2005), tak sa môže ísť domov prezliecť a gate zavesiť na týždeň z okna. Keďže toto je pre mňa podstatne závažnejšie, než lepenie sa, preferujem v hromadnej doprave koženkové sedadlá. Nie som ani proti plastovým, hoci sú menej pohodlné. Drevené nechcem, to je návrat o 50 rokov späť.