Reply on: S499.1023 #77806:
"že budem mať ", alebo to malo byt "že bude mať " ? Sak v bode a) si napisal, to co naznacujem aj ja v prispevkoch. A predpokladam, ze je to aj Tvoj nazor.
O spolustraníkov sa treba postarať.
...seriózne.
S499.1023
Nebudem predsa menovať súkromníka, keď viem, že by som mu tým zasekol cestu k výkonom vo verejnom záujme.
Tak sa skús zamyslieť - napr. kto má v DP na starosti investície, preočo musel Cng. ostať ako poraca atď.