Reply on: AAA #76804:
ty si bol asi zdrave dieta, a tak si chodil do ambulancii, ktore su kade-tade. ale predstav si ze su rodicia ktori maju chore dieta, a DFN kramare je naozaj nemocnica ktora je pre mnohe veci jedina a nie v bratislave ale na slovensku, rovnako ako Antolska, Ruzinov a Dererova na Kramaroch, ci NOU, NUSCH su jedine (alebo spikove) pre urcite ochorenia dospelych na slovensku... A tito ludia musia chodit, a navyse s malym dietatom dost casto na tej trase. Podla mna MHD okrem masovosti - teda nosnych liniek, by obcas mala brat ohlad aj na specificke situacie. A takymi su napriklad nemocnice, obzvlast detske nemocnice.
NN
niekto tu ide prirovnavat moju sukromnu obyvacku kde vpustim koho chcem a ktoru samozrjeme chcem mat peknu s verejnym prostriedkom MHD kde ma vstup ktokolvek a kde par exotov caka ze bude vyzerat ako ich sukromne auto ci obyvacka zvnutra a su ochotni na to minat nase peniaze miesto ich investovania radsej do oprav busov aby boli vobec pojazdne
takze ja som tu nejaky bolsevik, co ste vy? nebudem pisat ze sa mi chce z niekoho grcat, kedze nemam taky nizky slovnik a uvazovanie, ktore predpokladam ze u vacsiny pritomnych vychadza z nizkeho teenagerskeho veku, kedy nie su schopni ani pochopit citany text, ze ked niekto napise ze mu nevadia grafiti a usetrene peniaze za ich cistenie radsej minie na naozaj uzitocne veci, tak to automaticky neznamena ze je to nejaky writer...
hefec a kto tvori tu tvoju obec, mesto a stat, oni maju nejakych imaginarnych vlastnikov? toto vsetko su len ine pomenovanie pre 5.3 miliona jednotlivcov na slovensku ktori vlastnia svoju cast z tychto veci a financuju ich z dani a inych veci