Reply on: NN #76719:
Povedz mi, čo sa ti páčí na výtvoroch 10-ročného decka, ktoré nevie ani poriadne písať a už čarbe po sedadlách. Nech si kúpi zošit a čarbe tam. A čo také pekné nakreslia? Kvietky, srdiečka...? Podľa mňa len roztrasenou rokou píšu slová, ktorým ani nerozumejú. Keď sa ti to páči, skús si dať počarbať svoj majetok. Z toho mi vyplýva, že čarbanie vo vozidlách MHD nepovažuješ za ničenie majetku. S druhou časťou príspevku súhlasím. Čarbanie neohrozuje bezpečnosť. Skôr by bolo treba riešiť iné priestupky.Re #76720 NN: Skús sa zavrieť v izbe, zavri okno, použi hasiaci prístroj a potom mi napíš dojmy. Veď cestujúceho so zdravotnými problémami by si mohol zabiť.
Čo s tým?
ja len konštatujem, že tie upratovačky akosi nestíhajú.
naco stavat hybridy, postavme MHD vrtulniky, MHD zastavky-heliporty a je po problemoch
NN
a v principe co ti vadi na nevinnom carbani predpubertalneho decka? oplzlosti a sprostosti carbu akurat od puberty. radsej si popozeram vselijake detske vytvory vo vozoch MHD na zabitie casu nez cumiet na v kuse umyvane sede steny
mozno je riesenim proste na to rezignovat nech su vozy pocarbane tak ze v nich nie je vidno carbanice, pomohol by vzor kedy by bol interier viacfarebny ako keby pocarbany fixkami roznych farieb, na tom by tazko nieco vymysleli ako zvyraznit ich plochu bez vacsej namahy a kvanta casu
myslim si ze bratislavska mhd ma dolezitejsie problemy ako nejake blbe carbanice ktore nikoho neohrozuju a nikomu nezhorsuju komfort cestovania ci nepredlzuju dobu cestovania, z vozov mhd by sa pokojne mohol stat obraz nasej doby, legalne platno, este by to mohlo byt ked tak nakoniec aj zaujimave pre turistov
poprosil by som dovod preco odstranovat tvorbu z vozov mhd? pochopim oplzlosti, ale ak by tam niekto nasperjoval ci fixkou nakreslil nieco pekne, nevidim dovod