Reply on: Max #76632:
Pekne
Len dost mala kapacita - 192 ludi (z toho 44 sediacich), pricom 1x T6A5 ma 164 ludi (z toho 30 sediacich).
Len dost mala kapacita - 192 ludi (z toho 44 sediacich), pricom 1x T6A5 ma 164 ludi (z toho 30 sediacich).
Max
http://www.railfaneurope.net/pix/es/trams/Bilbao/xb280806_13_bilbaotram407.jpg
http://www.railfaneurope.net/pix/es/trams/Bilbao/xb280806_14_bilbaotram407.jpg
http://www.railfaneurope.net/pix/es/trams/Bilbao/xb280806_03_bilbaotram402.jpg
http://www.railfaneurope.net/pix/es/trams/Bilbao/HGm00134.jpg