no mozno problem toho kurenia je v tom, ze niekomu sa nechce nieco spravit, ci tak podobne.
Napr. som sa raz pytal nejaho vodica, preco I280 nie su vykurovane, a ze niekedy som to aj zazil - no a on mi tvrdil nieco v tom zmysle (velmi matne si to pamatam), ze ovldanie toho je na podlahe a ze jednak to byva nejako zle nastavne, a ze ked da dobre kurit, tak on ma zase velky hic v kabine a podobne nezmysly. Uz si pamatam iba utrzky, ale takyto nejaky dovod mi uviedol.
Napr. som sa raz pytal nejaho vodica, preco I280 nie su vykurovane, a ze niekedy som to aj zazil - no a on mi tvrdil nieco v tom zmysle (velmi matne si to pamatam), ze ovldanie toho je na podlahe a ze jednak to byva nejako zle nastavne, a ze ked da dobre kurit, tak on ma zase velky hic v kabine a podobne nezmysly. Uz si pamatam iba utrzky, ale takyto nejaky dovod mi uviedol.

Z
A čo sa týka hlučnosti, mám dojem, že asi najburácavejší bol (z automatík) asi Solaris, a tiež nízkopodlažáky 1701 a 1702. TAMy sú hlučnejšie ako B741 a ik435-ale skúste sa povoziť povedzme s takou 1510-kou (ik283) a aj ten najhlučnejší TAMBUS vám bude pripadať ako uspávanka...:)