Caute vsetci, uz som tu dlho nepisal, lebo som sa musel vselico ucit..
Asi okolo 10:00 asi nefungovala vyhybka pri zastavke Kosicka (vyhybka Prievozska/Mileticova). Stal tam dispecer a prehadzoval palice. Mozno boli aj vrchari, ale neviem, lebo som mal anglictinu...
Asi okolo 10:00 asi nefungovala vyhybka pri zastavke Kosicka (vyhybka Prievozska/Mileticova). Stal tam dispecer a prehadzoval palice. Mozno boli aj vrchari, ale neviem, lebo som mal anglictinu...

Uz aby bolo zajtra, nech sa na to mrknem
hroch
ale ine som chcel: mam pred sebou kompletne technicke udaje ku Karose CNG City Bus
a este tu mam detaily karosy ares - dvojdverove medzimesto... citim sa taky informovany