Na nete som objavil jednu velmi vydarenu stranku o fotografovani a veciach s tym suvisiacich, www.paladix.cz. Odporucam pozriet si skeciu "Pro chvile oddechu" - su tam dobre clanky.
Niektorym ludom na imhd (takych ktori radi fotia vozidla MHD, cize ako ja
) by som odporucil si to pozriet a aj precitat (napr. COLOR)
Niektorym ludom na imhd (takych ktori radi fotia vozidla MHD, cize ako ja
) by som odporucil si to pozriet a aj precitat (napr. COLOR)
. No na druhej strane taka 7085 mozno z dielni ani nikdy nevide.
Andrej (Anndy008)
No mne sa na tej 7085 nepaci ten biely naraznik - stale si myslim, ze 7304 je ovela lepsia. Celkovo si myslim, ze najlepsi bater v BA maju eliny zo sumperka a tiez aj novy nater troflacov je dobry.