Reply on: C734.00 #74137:
Ak im das viac ako v kovosrote alebo niecom podobnom, pripadne ak neplanuju este voz nejako vyuzit tak by v zasade nemali protestovat ?
. Elektrina je a vzdy bude... ☺
Inak, nema to byt nahodou 80?
eripmav
Na dialnici je dovolená len premávka motorových vozidiel
a jazdných súprav, ktorých najvyššia povolená rýchlost nie jenižšia ako 70 km/h. Iným úcastníkom cestnej premávky je používaniedialnice zakázané.
Ak vodiè pocas jazdy zistí na vozidle alebo na náklade chybu, pre ktorú nemožno dosiahnut na rovine rýchlost najmenej 70 km/h, musí dialnicu opustit na najbližšom výjazde.