Reply on: eripmav #74117:
tipujem, že sa to nebude týkať diaľnice v meste, iba klasických mimostských diaľničných ťahov.

A aby som nezabudol 128-ku radsej na Novy Most ako na Apollo (zbytocne sa bude tocit a nikomu to nepomoze).
A viem, že existujú aj také napájacie sústavy, ale akosi sú pre debatu o BA dosť nepodstatné, vzhľadom na technickú náročnosť riešenia, a bezpečnostné prekážky
martin15
L43:cez vikend chodi plna,v pripade pekneho pocasia bi som zhustil interval
L83:nechal bi som ju tak ako je pri auparku nastupuje /vys, dost ludi
L91/191:s tou novou zast. suhlasim . 30.min. interval je katastrofa , vyuziva ju aj cast petrzalky , nechat taky interval aky je a urcité spoje posilnit
suhlasim s AAA o letisku