Reply on: SDX #74130:
mam auto (autobus ? ) ktore ma v technicaku Vmax = 80kmh. Cize na dialnicu ist mozem. Na dialnici ale nemusim ist rychlejsie ako 70kmh, mozem ist aj 40, pokial na to budem mat dovod (napr. hustota premavky, pocasie, ...). Pokial ale zistim, ze mi napr. vypovedal sluzbu jeden valec a vozidlo (kvoli poruche) uz nezvladne viac ako 70kmh, musim z dialnice vypadnut.
. Elektrina je a vzdy bude... ☺
Inak, nema to byt nahodou 80?
martin15
L43:cez vikend chodi plna,v pripade pekneho pocasia bi som zhustil interval
L83:nechal bi som ju tak ako je pri auparku nastupuje /vys, dost ludi
L91/191:s tou novou zast. suhlasim . 30.min. interval je katastrofa , vyuziva ju aj cast petrzalky , nechat taky interval aky je a urcité spoje posilnit
suhlasim s AAA o letisku