Reply on: tomas1 #73942:
to sa durkovsky nechal pocut, ze vraj to navrhol vaznemu. inak bolo v bratislavskych novinach
Re #73943 tomas1: pozri, mozes byt v klude, mesto na nu nikdy mat nebude :))
kapacitny most na mieste stareho nebude treba
ide o to, ze ta komunikacia traba bude 
ked sa nepostavi teraz, postavi sa neskor, ale bude ju treba
tomas1
- ja som zásadne proti takejto komunikácii, jednak by to vyvolalo zbytočné zahltenie centra Petržalky, jednak by to mohlo v budúcnosti podnecovať IGK maniakov budovať kapacitný IGK most na mieste dnešného Starého mosta. Navyše aj Chudinová sa tuším vyjadrovala v takom zmysle, že netuší ako sa to do návrhu dostalo, ale že prerábanie by zase oddialilo schvaľovanie ÚP. ?