Reply on: KLF #73957:
No tak ona bude samozrejme len JEDNA historická K2. Ale kým dôjde k realizácii, tak si musíš držať nejakú rezervu - môže niečo zhorieť, mať ťažkú nehodu, ukázať sa ako totálne zhnité a nespôsobilé opravy a tak.
ide o to, ze ta komunikacia traba bude 
aquila
keby to bolo na magistrate, tak nema BA ani $$$ na protipovodnovu ochranu (cca 1mld)..
no co uz, durkovsky moze zaziadat o eurofondy zase v roku 2014