Toto som nasiel v monitoringu tlace na Bratislava.sk:
BRATISLAVSKÝ DOPRAVNÝ PODNIK SI VZAL ÚVER NA MINIBUSY
(18.07.2005; Rozhlasová stanica Regina; Správy; 14.00; 0,5 min.; GRMAN Branislav)
Anton KAŠČÁK, hlásateľ:
"Dva zo siedmich minibusov, na ktorých nákup si bratislavský Dopravný podnik vzal úver, už premávajú po Bratislave. Podnik kúpi aj dva minibusy, ktoré nasadí najmä na trasy s úzkymi uličkami a tam, kde sa premávka dlhých autobusov pre nízky počet cestujúcich nevypláca."
Tie dva su predpokladam Sprintery. A co tych ostatnych 5?
BRATISLAVSKÝ DOPRAVNÝ PODNIK SI VZAL ÚVER NA MINIBUSY
(18.07.2005; Rozhlasová stanica Regina; Správy; 14.00; 0,5 min.; GRMAN Branislav)
Anton KAŠČÁK, hlásateľ:
"Dva zo siedmich minibusov, na ktorých nákup si bratislavský Dopravný podnik vzal úver, už premávajú po Bratislave. Podnik kúpi aj dva minibusy, ktoré nasadí najmä na trasy s úzkymi uličkami a tam, kde sa premávka dlhých autobusov pre nízky počet cestujúcich nevypláca."
Tie dva su predpokladam Sprintery. A co tych ostatnych 5?
eripmav
- dotycna v roku 1994 cestovala nacierno, mala problem pri oznacovani listka a tak nezaplatila pokutu 460Sk, islo to na sud
- sud rozhodol v roku 1997 v prospech DPB (ake tam boli dokazovania, by ma zaujimalo, ale rozhodol a rozsudok sa stal pravoplatnym, tak to uz nie je na diskusiu...), lenze sud rozhodol ze ma zaplatit 4600 Sk (desatnasobok pokuty - pre naklady DPB)
- dotycna osoba zaplatila 460Sk, pricom bola na zaklade medzitym stanuceho sa pravoplatnym rozsudku zaplatit 4600Sk!!!
- par rokov si myslela ze vsetko je v poriadku, v DPB si pre istotu nemysleli nic, ale prebrali sa teraz po 9 rokoch (vykonatelnost rozsudku je 10 rokov) a teraz prisla exekucia a celkom nespochybnitelne, lebo povinna osoba mala zaplatit 4600Sk a zaplatila desatinu.