dovolim si tvrdit, ze je len malo velkych miest v europe, kde je horsia doprava ako v BA. nehovorim uz radsej ani o hlavnych mestach, a to samozrejme ostblok inclusive ..
inak tunak je link, ze napriec petrzalkou sa predsalen pocita s 2+2 kapacitnou komunikaciou
http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=6192
aspon teoreticky ... prakticky to bude tak, ze tam nebude ani 2+2, ani park, ale len developeri
inak tunak je link, ze napriec petrzalkou sa predsalen pocita s 2+2 kapacitnou komunikaciou
http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=6192
aspon teoreticky ... prakticky to bude tak, ze tam nebude ani 2+2, ani park, ale len developeri
mal som tu cest vidiet MHD v Nise, Belehrade, Velese a Solune... V porovnani s nami maju relativne jednotne natery. Ci uz su to stare IkarBusy alebo nove MANy, vsetky su jednofarebne a rovnakej farby (no dobre napr v Belehrade su sede, zlte a zelene) a bez napisov a malo reklamamy... Tie nase 4 varianty LBC a 3 varianty SPP + kazdy tambus iny by sa mali hanbit... skutocne chodiace bilboardy som nikde inde nevidel.. teda nie v takom mnozstve, vsade to bolo tak aby ostal zachovany primarny nater...
galiyosha
Re #73745 aNTI: Presne! náter Slovak Lines síce ničím neohuruje, ale aspoň ich vozový park nevyzerá ako dáky balkánsky cirkus a la DPB.
Re #73752 AAA: Logo mesta je ale také, aké je (a mne osobne sa aj celkom páči), a použiť ho ako súčasť unifikovaného náteru DPB by bol podľa mňa dobrý nápad. Len by aby nás zas Prešovčania neobviňovali, že im kradneme prvky náteru. ?
Re #73762 Beus: Presne tak! Odstrániť tu plejádu pestrofarebných štvorčekov, nechať tam len logo Bratislavy, trochu doladiť detaily, a máme jednoduchý a pekný unifikovaný náter na svete.