Reply on: richardhudec #73075:
Áno, TAKMER, lebo ešte tu máme toto:http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=56&x=314573336608
?
rychlejsie sa bude stavat... sidlisko na peknom placi stareho letiska a nakupne centra (bytostne ich potrebujeme) na mieste s celkom peknou sceneriou... Tych ludi by som dal vazne postrielat... ? ? ?
patrik
richardhudec:jasnee ze imhd.sk neni bulvar len novy cas obcas vlastne dost casto nehovori pravdu