Reply on: yves #72700:
Dovoľujem si nesúhlasiť s Tvojou filozofiou "prečo niečo pre turistov, a nie pre nás" - totiž - ak vytvoríš isté nadštandardné podmienky pre turistov a tranzitujúcich, hoci aj na úkor domácich, stane sa pre nich pobyt v BA príjemnejší, a v konečnom dôsledku by to do tohoto mesta pritiahlo ešte viac turistov a tranzitujúcich, čo by znamenalo zvýšenie tržieb z takýchto pocestných, a teda väčsí prísun dukátov do mestskej pokladničky, čiže vlastne pre NÁS...a zlepšenie podmienok znova pre nás... jednoduchá matematika
ja som si myslel, že staničná budova. Nič to.
Vladimír
Podľa mňa expresná L60 s rozsahom počtu spojov 3-4x za hodinu vôbec nie je zlý nápad. Myslím, že štyri vozy by sa v celomestskom objeme nájsť mohli.