Reply on: richardhudec #70904:
Nikdy by som kvôli nízkej podlahe neuastúpil od 100% adhéznej hmotnosti. Pri Brestovke je 60 promile, to nie je Viedeň alebo Varšava.
Dakujem za odpoved.Miro
a myslim ze nevynechaju ani nas...
Ámos
http://www.bratislavskenoviny.sk/buxus/generate_page.php?page_id=6172