Reply on: richardhudec #70904:
Nikdy by som kvôli nízkej podlahe neuastúpil od 100% adhéznej hmotnosti. Pri Brestovke je 60 promile, to nie je Viedeň alebo Varšava.
Dakujem za odpoved.Miro
a myslim ze nevynechaju ani nas...
Ámos
Niekde som cital, ze nahustenim pneumatik na urcenu hodnotu pri najazdenych 30.000 km rocne sa na jedno auto vypusti o stovky kilogramov CO2 menej a usetri cca 18.000 korun (v zavislosti od ceny benzinu)
Co takto zacat od vlastneho auta