Reply on: Papyr #70753:
Nie, pán predseda SZ výslovne prehlásil, že ide o ekologické dôvody. Pritom prevádzkuje (vyslovene na propagandistické účely, inak jazdí na čomsi škandinávskom) vozidlo, ktoré je v ČR neschválené a neschváliteĺné, ktoré nemá žiadny ekologický prínos a neplatí spotrebnú daň z PHM. Tým mi len potvrdil to, že SZ je populistická strana.
nic viac nic menej.
SDX
Re #70745 m@rtin: presne tak je to o subjektivnych pocitoch. On napisal ze jeho pocity su ze je to otrasny humus, a ked ma taky nazor je to jeho vec... ale mne sa ta trat paci
Re #70752 Viktor Savov: by si sa divil, ze to nerobia len deti.. teda, je 21-rocny clovek dieta? lebo cca. takeho typka som minule zazil cmarat po eline.