Reply on: jandro #70367:
to chapem, ale nerozumiem tak ked je to v ramci zastavky a ked a) prvy autobus caka, druhy ale neotovri dvere a tak prvy odide
b) druhy autobus otvori dvere, lebo vie ze ludia by chceli nastupit do prveho, ale prvy ich arogantne zavrie...
v oboch pripadoch by stacilo o 15 sekund dlhsie pockat..
Ved patronka bola stavana ako megaprestupny uzol, kde sa za seba zmestia 4 autobusy, tak preco sa nejaky blby sorik hned ponahla?
, asi isiel pre svoju miliardu )
SDX
Re #70365 Ike: treba si uvedomit ze takto by sme sa daleko nedostali. Lebo by pockal na jeden autobus, ale kym by odisiel, prisiel by dalsi a potom dalsi a na Patronke by tymto stylom nabral take meskanie ze by to uz nedobehol... jednoducho neda sa cakat na kazdy bus