Reply on: Emo #68092:
Ja nehovorim kto co ma a nema platit, od takej namyslenosti a bohorovnosti mam daleko. Ja hovorim, ze v TRHOVOM SYSTEME, podla mojho nazoru, budu platit Lamacania zrejme viac, lebo byvaju v malej MC, tiez budu v trhovom systeme zrejme platit viac, lebo tam nebude efektivne zaviest elektricku, ale len autobus... Moj nazor je podlozeny celkom logickym tvrdenim - ze cena - naklady na dopravu velkeho poctu ludi z maleho uzemia preratana na prepravenu osobu je nizsia nez maleho poctu ludi z uzemia ako Lamac...
)
Sommelier
Čo máš z toho, že mi podsúvaš niečo čo som nenapísal ?
Bolo to od do - konkrétne som to rozobral už s Tebou a to je už mimo témy, že si to natiahol, je tvoj problém.
O kolapse hovoríš ty - ja hovorím, že to riešenie aj vzhľadom na vyťaženie oblasti Kamenného námestia električkami nie je šťastné.
2. presne tak. Ako to vieš ?
3. prečo sem pletieš kaviareň a IAD ? Zastieraš podstatu
4. kulowe ! Hovoril som o konkrétnom výhľade - čo bude ďalej ! Pretože o tom nemá nikto najmenšej potuchy, všakže. Ale pokiaľ stavba nemá plniť (aj časom) svoj účel, s ktorým bola prezentovaná - tak je to nesprávne.
Exemplárne si to nepochopil, rozlišuj slová.