Reply on: KLF #67649:
nam instruktor v autoskole vzdy vravel mudru vetu: "Elektricka nebrzdi, len zvoni" - myslim si ze je to dost vystizne a mali by sa tym vodici riadit... Teda myslim si ze pokial sa na trati nachadza vozidlo, ktore nema vystrazne znamenie (teda dvojsmerovky), tak vodic elektricky by v pripade nehody mal byt zbaveny viny...
No a dosiel dispecer a hned mi daval vinu a pritom ten sofer auta ked dosiel, SI SAM PRIZNAVAL VINU ! Ze blbo zaparkoval. Takze tak...
Vladimír
http://imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=12645&idt=u&idg=1738&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
Zaujímavé...