Reply on: m@rtin #66756:
Udělalo se dost, ale chybí několik drobných, zato podstatných kroků. Bohužel díky těmto "drobnostem" není železnice v Praze využívaná tak, jak by mohla a měla být. A škoda je to o to větší, že po povodních už to vypadalo docela nadějně a osobně musím říct, že po těch povodňových pendlech ze Smíchova na hl.n. teskním dodnes, byla to totiž zdaleka nejrychlejší (7 minut) a nejkomfortnější (bez přestupu a v sedě) cesta z Prahy-5 na přípojný dálkový vlak kamkoliv. Dnes tu jezdí panťák jednou za hodinu a to už není ono!
m@rtin
"Což o to, k plnohodnotnému S-Bahnu máme celkem blízko"
"A to bohužel "nehrozí", neboť u nás máme svaté metro a nic než metro"
Tady vás zase nechápu. Najednu stranu píšete, že se udělalo dost, ale nehrozí, že se udělá víc. Kam na to chodíte? Co je těch dalších 40 objednaných 471? Co je to Nové spojení? Hostivař-Strančice? Jistě opět namítnete, dá se udělat víc. Souhlasím, ale ne s vámi. Váš názor je podmíněn nenávistí.