Mas pravdu, ale myslim si, ze napr. k linke napr. 48 je doplnujuca linka 148. A ci je linka expresna, alebo nie, cestovne to nezlacni. ?
BTW, linka 34 ide z Dubravky (3) do Stareho Mesta cez oblast 4. Treba iny priklad 
Resp. este si viem predstavit to, ze dole kopcom by sli aj busy ako 49 a hore ako 22 - ved cestujucim na Patronke je uplne jedno, ci je to 22 alebo 49, lebo to ide po rovnakej trase (akurat teraz musia na odchody pozerat v dvoch CP.)

)
Martin Fundárek
Nie že by sa mi nepáčil systém oddeleného číslovania trakcií, aký sme tu mali. Ale tie busy sa nám začínajú akosi miešať medzi sebou a zažitý systém prestáva vyhovovať. Takže by som číslo nemenil a nechal tak.
Re #66326 Valec: Žilinská linka 2 bola autobusová vždy.