Reply on: S499.1023 #66274:
A proč mají tedy mít některé trolejbusy řadu 200 a jiné budou mít autobusové číslování, prosím pěkně? prostě zase Balkánu o krok blíž, že? ? A co se týká oblastního číslování linek, tak je to jedna z nejlepších věcí, co jsem v Bratislavě viděl a klidně bych to napodoboval i jinde! Je to totiž dobré jako vodítko rpo neznalé, že když autobusová linka začíná 7x, 8x nebo 9x jede na Petržalku (to sice nepomůže k orientaci tomu, kdo na té Petržalce je, ale aspoň něco).
S499.1023
VLKA TRAKCIA NEZAUJÍMA!!!
VLKA TRAKCIA NEZAUJÍMA!!!
VLKA TRAKCIA NEZAUJÍMA!!!
VLKA TRAKCIA NEZAUJÍMA!!!
VLKA TRAKCIA NEZAUJÍMA!!!
VLKA TRAKCIA NEZAUJÍMA!!!
VLKA TRAKCIA NEZAUJÍMA!!!