Reply on: luky133 #66123:
By sa to mohlo nejak zintegrovat s Muzeom dopravy, ktore uz je. No len tiez v takych priestoroch. Heh... musime oslovit Ballymore Inc., aby nam dali budovu byvaleho vystaviska pri v tom novom centre. Bratislavcania vedia o ktorej budove hovorim (ta s kopulkou). Ci myslite, ze krasne technicke muzeum, kde by sa umiestnili aj stare vozidla MHD (elektricky, autobusy, trolejbusy) by nezapadalo do konceptu bulvarov s hypermarketmi a butikmi, saunami, fitneskami ? 
Tak nic no... Len som sa nechal uniest. ?
tulenique
Preco L1 pojde do Dubravky cez tunel ? Vsak ak L4 moze ist do Karlovej Vsi po nezmenenej trase, tak snad tade moze ist aj L1.
Predpokladam ze mi uchadza nejaka suvislost, ale verim ze mi ju tu niekto obsvetli.