Reply on: 81-71 #66114:
Človeče niekto nepozná predpisy ?!!! mal si po ruke telefón.? stačilo vytočiť 112 a na 2 strane by si ho počkali poliši aj s masnou pokutou ?

Po tom sa neda chodit ! Sak to aby clovek smatlal ! Teda pochodil som kadejake mesta v EU, ale aby TAKTO riesili zrovnanie cesty, to vidim 1x. Akoze nedalo sa mierne este dvihnut podklad s kolajami ??? A ked mi nejaky stavebny "inzinier" (lebo aj ja som studoval stavarinu) povie, ze kvoli odtokom, tak ma veselo pobavi. ? ? ? ?
Beus