Včera som pozeral dokument o DPB ešte z 1990 roku a hovorili tam aj o trolejbuse T11. Vtedy ho ešte nezošrotovali ale hovorili ,že ho zošrotujú. A to preto lebo ho odviezli do Bernolákova a tam mal čakať na rekonštrukciu. Ale nedopatrením ho nezamkli a tak ludia ukradli všetko čo mohli. Meď, kov, káble, sedačky... A tak zostala len holá konštrukcia s podvozkom. A keďže iné trolejbusy T11 neexistovali už v DPB nebolo by to sčoho nahradiť. Napr. taký motor by nemali ako opraviť keď tam chýbala polovica. A tak preto ho dali zošrotovať. Taký je osud T11. A hovorili tam ,že milovníci mhd chcú čo najskôr postaviť múzeum. No a je rok 2006 a žiadne nieje.... Možno keby bola zbierka ako keď sa niečo má stavať v zoo tak tam je zbierka. Ale na postavenie múzea to nikdy nezabralo... ?
KLF
1) Dlazba - ako... uz ked to pokladali, ked som sa po tom 1x presiel mi bolo jasne, ze toto je robene na splnenie aspon ako-takeho terminu a nie na kvalitu. Samozrejme sa to sKoladovalo... ehm.. skolaudovalo, lebo ved preco nie ? Zacnu po tom vo velkom premavat eliny a ... no... ak nie do zimy, co bude zazrak, tak na jar to bude v DEZOLATNOM - toto zopakujem - DEZOLATNOM stave. otom na jar, si tento moj prispevok mozme pripomenut.
2) Chodniky - tak ten sklon, to je snaz zly vtip.
Ja by som mal zatál iba tolko.