Reply on: blavak #65394:
Vodic nema co cakat ludi, co zmeskali svoj spoj. Ja osobne byt vo vozidle a ponahlam sa, zmeskam niekde prestup, tak sa budem stazovat na vodica. Preco by som mal trpiet pre par debilov, co nevedia byt vcas na zastavke?
m@rtin
Je otázkou co myslíme pod tím enormě? Pokud pokrytí území v procentech, pak se enormě potřeboval postavit Barrandov. Pokud myslíme obsluhu aspoň 1/3 největšího sídliště od Moskvy po Lisabon a vyřazení alespoň 100 autobusů, pak se enormě potřebovala postavit Petržalka. Btw. Jedna trať ve středu Petržalky nemusí být poslední. Pokud tam povede aspoň část, je pak daleko jednodušší tam natáhnout druhu, třetí větev. Z pohledu dopravní obsluhy mi připadá TT na Petržalku v bývalém ČS jako nejnezbytnější ze všeho jiného nezbytného.