Reply on: Valec #65195:
A nedalo by sa dat ten vodoznak do rohu? Asi by bolo s tym vela roboty ale aspon by nezakryval voz ? Inac je to super zmena
Co sa neda ako vybrat?
Aj tak je taka slaba, ze ju casto ani skoro vidno nie je...
SZKV
A těm čmáranicím na Mlynských Nivách moc nerozumím- třeba ty 2 paralelní čáry s kusým ukončením na Karadžičově jsou proboha co? Celé mi to přijde poněkud zvláštní- Petržalka potřebuje NEJDŘÍV kapacitní spojení s centrem co nejkratší cestou (= na Šafárikovo nám.), což tam nevidím a spojení s oblastí Mlynských Niv by řešil ten S-Bahn z ŽST Petržalka taky- a mnohem rychleji a účelněji (tedy pokud se rozkolébáte k zavedení IDS).
Nemám nic proti propojení periferií navzájem (právě naopak- dříve nebo později to budete muset řešit), ale vždycky by se mělo volit co nelevnější a nejracionálnější řešení- tedy co nejmíň (zato kvalitně stavěných a co nejrychlejších) tras, zbytečně nebudovat zcela nové systémy a celé to optimalizovat s trolejbusy a autobusy do jediného kompaktního systému (= propracované přestupní vazby, preference VHD, udržovaná a čistá vozidla...). A pak budete mít v Bratislavě totéž co v Curychu ?