Reply on: asii #65044:
To je v pohode... ja nemam nic proti ludom tvojho typu kazdy nieco robil ale nerobil si asi take maximalne hajzloviny ako robia writeri teraz... sice dostali to o co im islo, ich trapne styri pismenka vidiet v TV a vsade v mediach... kolko je tych ludi? Len tak odhad... ?
galiyosha
Pozri sa, ako bezzubo reaguje teraz v kauze nabúrania NBÚ. Namiesto toho, aby vyvodila zodpovednosť voči tým, čo hrubým zanedbaním pracovných povinností ohrozili zabezpečenie utajovaných skutočností, buzeruje ľudí, ktorí nenarobili žiadnu škodu, a ešte im aj zhabe server, ktorý s tým celým nijako nesúvisel...
A podobne ako AFA a podobné organizácie nikdy nezastavia neonacizmus, ani vaše lámanie rúk by nikam neviedlo. Tak už s tým dajte konečne pokoj, nedá sa to čítať.
Radšej by ste sa na zodpovedných miestach mali pýtať, ako je možné, že trolejbusy stáli celú noc absolútne voľne prístupné. Každému, kto nemá v hlave nas*ané, muselo byť jasné, že niečo podobné je len otázkou času...