http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3707
Svine,gule by som im s tym sprejom vystriekal aby sa im uz nikdy nepostavil,svine...
Svine,gule by som im s tym sprejom vystriekal aby sa im uz nikdy nepostavil,svine...
Uz to totiz zacinal byt troska prilis flood
SZKV
Navíc mi přijde, že Petržalka je v dopravních potřebách docela specifické místo, protože je tam odjakživa přírodní překážka v podobě Dunaje, díky čemuž je tam několik málo mostů, přes které je doprava odjakživa vedená a dva nejdůležitější to železničně- tramvajové řešení kopíruje.Pokud jde o okruh, tak zase nechápu, jaký máš na mysli (celoměstský, nebo jen petržalský?). Ale obecně vzato jsou okruhy dobrá myšlenka, nicméně není problém je kdykoliv v případě potřeby udělat z tramvají- když nebudete mít metro, tak zákonitě za těch 50 let budete mít kombinaci S-Bahn+ rychlotramvaj stuttgartského typu, jinak to asi těžko půjde.