Reply on: si #64807:
Ak by to bola tak super vyhodna vec,tak by na Hl.st. dali na IC Diesel,taky ake chodie z Viednedo BA...ale vidis,asi to cez tu Petrzalku neni len tak,pretoze nie vsetko ma koncit na Westbahnhof,ze? ? Re #64805 si: A myslim, ze cela ta vec ma viac plusov jak minusov,a ze vo vacsine veci sa prilepsi a tam kde sa relativne daco zhorsi neni takeho rozsahu ako to co sa zlepsi.
Ale aj podla mna je to zanedbatelne...
marian555
Re #64791 Sommelier: Možno by to bolo lacnejšie, ale kratkodobe a nie take efektívne a rychle ako podmestom.
Re #64792 Sommelier: Takže pokial viem zastavky by mali byť približne AS MN, Landererova a potom Einsteinova.