Reply on: marian555 #64596:
PS aj ked je to blbost mozno, ale minimalne jedno plus to ma: budu to mozno vyuzivat aj normalne vlaky iduce od Pezinka cez Racu a tak sa mozno troska odbremeni Racianska radiala a ludia sa v pohode dostanu do centra ?
marian555
Pekny to je plan, aj ked si myslim ze BA by tie peniaze ich vedela vyuzit lepsie ? Ale co, treba byt optimistom a verit v peku buducnost ?