Všade sa uvádza, že nové Solarisy Urbino 15/III CNG majú nahradiť "staršie autobusy značky Ikarus". Linka č. 75 bola (a zrejme ešte aj je) dlho doménou práve maďarských Ikarusov. Zaujímalo by ma teda, kedy sa objaví prvý Solaris aj v Krasňanoch. ALebo že by sa Ikarusy nahradzovali spôsobom: Ikarusy vyradíme, na 75ku šupneme Karosy a Tambusy a Solarisy nasadíme do Petržalky...?!
)
fobust
Heh, mne tvrdila že má vysokú školu dopravnú a že jej názory zdieľa veľa renomovaných a nzávislých odborníkov. Nechcela mi však napísať ich mená. Asi by neboli až taký odbnorný ani nezávislý...